Štěňátka se narodila 8.5.2020. Pro více informací mě kontaktujte.

Puppies were born May 8, 2020. Feel free to get in touch for more details.

Central Asian Shepherd Puppies with FCI Export Pedigree, they will be ready to leave for their new homes dewormed, vaccinated by age, microchipped. They will grow up in contact with children and other dogs in our pack.
Both parents are family pets. Shipping by air or land is possible. Feel free to ask any questions.

Uvítáme již nyní kontakt se zájemci o malého medvěda, z kterého vyroste velký spolehlivý hlídač.

:::::

Středoasijský pastevecký pes je sebejistý, vyrovnaný a oddaný tvor. Je to přítel, ochránce svého pána a jeho majetku, je učenlivý, mazlivý a přesto hlídá neúplatně. Není náročný na klimatické podmínky, což se nesmí ale zaměňovat s nedostatkem péče. Jen správně vychovaný aziat, který má své pevné místo ve smečce, respektuje svého pána. Toto není plemeno, které ovládnete fyzickou silou, obzvlášť, když mnoho jedinců váží více než jejich majitelé (majitelky), on Vás respektuje a poslouchá jako vůdce na základě psychického pouta. Za svou strážní práci si zaslouží nejenom kvalitní krmení, ale i dostatek kontaktu se svou smečkou, možnost se schovat před extrémní nepřízní počasí do boudy odpovídající velikosti a zateplení, preventivní i urgentní veterinární péči, a další...

:::::

Od 1.3.2004 je dle zákona na ochranu zvířat proti týrání č. 246/1992 v platném znění, zejména ve znění zákona č. 77/2004 kupírování uší v České republice zakázáno.